Urlop w stylu eko
Wraz z początkiem wiosny na ścieżki rowerowe powrócą spragnieni kontaktu z naturą miłośnicy dwóch kółek. Ta rozwijająca się w Polsce forma turystyki zmienia swoje oblicze. Po wycieczkach rowerzyści chcą nie tylko wypocząć, ale także bezpiecznie przechować i zadbać o swój sprzęt przed kontynuacją jazdy. Takie warunki gwarantuje luksusowy aparthotel Green Concrete – jedyny w regionie obiekt typu bike&bed.
Hotel położony jest w Świnoujściu, które słynie z doskonałych warunków do jazdy na rowerze i poza własną infrastrukturą kusi też bliskością ścieżek rowerowych po niemieckiej stronie. Trasa Śwoniujście-Ahlbeck-Heringsdorf-Bansin, ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego, jest jedną z ulubionych tras rowerowych wśród wypoczywających w nadmorskim kurorcie turystów.
Przyjazny rowerzystom
Butikowy Green Concrete to przytulny aparthotel stworzony w duchu slow life. Łączy nowoczesny design z technologią przyjazną środowisku. Jego właściciele – Sylwia i Piotr Witasik – na co dzień żyją w myśl zasad pro-eko: są wegetarianami, korzystają z samochodu elektrycznego, a w sezonie wiosenno-letnim do pracy dojeżdżają rowerami. – Rowery towarzyszą nam także podczas urlopów, bo uwielbiamy kontakt z naturą, a nie wszędzie da się dojechać samochodem – mówi pani Sylwia. – Stworzyliśmy więc miejsce, w którym sami chcielibyśmy wypoczywać – zarówno innowacyjne, jak i ekologiczne. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego gościa oraz relaks z dala od zgiełku i tłumu. W hotelu znalazła się oczywiście wypożyczalna i przechowalnia rowerów, samoobsługowa stacja do ich naprawy, a na wiosnę zamontujemy również ładowarkę dla samochodów elektrycznych – dodaje pan Piotr. Do dyspozycji gości oddano 11 luksusowych, przytulnych i gustownie urządzonych apartamentów z aneksem kuchennym i przestronnymi tarasami o powierzchni od 26 do 74 m2. Na miejscu można skorzystać z baru i restauracji, która oferuje bogaty wybór śniadań w formie bufetu: od kontynentalnego przez angielskie po wegetariańskie i wegańskie.
Aktywnie nad morzem
Jako jedyny hotel w Europie Green Concrete oferuje pełną usługę e-Asystent Pobytu. – Ta specjalna aplikacja łączy usługi concierge z przewodnikiem turystycznym i panelem do zarządzania relacjami z klientami. Cyfrowy przewodnik pomaga gościom w poruszaniu się po hotelu, ale też odkrywa przed nimi atrakcje w okolicy, doradza najlepszą restaurację, ułatwia dostęp do planów ścieżek rowerowych i daje wiele innych możliwości – tłumaczy pan Piotr. Dla miłośników aktywnej turystyki to wielka zaleta, zwłaszcza że otoczenie hotelu zachęca do odpoczynku na łonie przyrody. Aparthotel Green Concrete został otwarty pod koniec ubiegłego roku i szybko stał się popularny wśród odwiedzających Świnoujście turystów. Wyprawy rowerowe połączone z wypoczynkiem w luksusowych warunkach hotelu przyjaznego naturze to świetny sposób na aktywny wypoczynek nad morzem.




